Bandall
Continue

Przemysł rybny

Łączenie w pakiety oraz banderolowanie ryb i owoców morza

Banderolowanie jest świetną metodą etykietowania albo łączenia w pakiety opakowań z rybami. Za przykład mogą posłużyć puszki puszki rybne, które nadal są łączone w pakiety za pomocą folii termokurczliwej, pomimo że można to zrobić w dużo bardziej zrównoważony sposób za pomocą banderolowania. Albo pomyśl o etykietowaniu opakowań typu skin z rybami. Dzięki wstępnie nadrukowanym banderolą możesz być pewny, że twoje produkty są ładnie oznakowane i wyróżniają się na półce w supermarkecie!

Zrównoważone pakowanie i etykietowanie

Sprytnie zaprojektowana banderola pomaga zwiększyć sprzedaż. Ponieważ banderola pokrywa tylko część opakowania, twoje świeże produkty albo główne opakowanie pozostają dobrze widoczne. Dobrze zaprojektowana banderola zwiększa również prawdopodobieństwo, że produkt jest podniesiony ze sklepowej półki. Bandownice są dostępne jako wolnostojące modele, ale również jako w pełni automatyczne, posiadają funkcje do układania w stosy lub dodatkowe urządzenia drukujące różne informacje. Dodatkowo dzięki systemowi Multi-Width można obsługiwać kilka szerokości banderol na jednej maszynie. To sprawi, że twój proces pakowania stanie się jeszcze bardziej elastyczny.

Większa wydajność banderolowania

Podczas banderolowania ryb można osiągnąć wiele korzyści w zakresie wydajności. Na przykład dzięki dodatkowym technologiom drukowania możesz łatwo wydrukować różne informacje podczas banderolowania. Na przykład takie informacje o produkcie jak kody kreskowe, nazwa kraju albo język. Dzięki tej dodatkowej elastyczności, potrzebujesz mniej rodzajów materiałów do banderolowania i etykietowania w magazynie. Co więcej, w przypadku drobnych zmian informacji, nie musisz już więcej wyrzucać zużytych materiałów. Oznacza to mniej odpadów, mniej produktów na magazynie oraz mniejszy koszt transportu i mniejszą emisję CO2.

Twoje Korzyści

  • Bardzo szybki, wydajny oraz prosty proces
  • Zrównoważone pakowanie z minimalna ilością materiału
  • Najlepsze rozwiązanie etykietowania do opakowań typu skin
  • Doskonałe do marketingu
  • Elastyczny proces etykietowania dzięki opcjonalnym drukarką oraz systemowi Multi-Width
  • Niski koszt Opakowania dzięki bardzo cienkiej banderoli (unikatowa na rynku grubość 35 mikronów)
  • Idealny do etykietowania, opakowań promocyjnych, opakowań gotowych na półkę oraz opakowań przeznaczonych do sprzedaży detalicznej

Również interesujące:

Branding by Banding

Etykietowanie opakowań typu skin

Opakowania na promocje

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw dane kontaktowe, a skontaktujemy się z tobą!