Bandall
Continue

Przemysł mięsny

Łączenie w pakiety oraz banderolowanie mięsa i produktów mięsnych

Banderolowanie daje wielkie możliwości etykietowania batonów kiełbas, kabanosów, pasztetów oraz tacek z mięsem. Bandall oferuje różne rozwiązania banderolowania, które przynoszą korzyści dla całego łańcucha dostaw. Możesz pomyśleć o rozwiązaniach do opakowań gotowych na półkę i przeznaczonych do sprzedaży detalicznej, pozwalając ci przyspieszyć proces kompletowania zamówień. Również jeśli chodzi o etykietowanie, banderolowanie jest świetnym narzędziem, ponieważ wyróżnia się zarówno banderola oraz produkt. Również w przypadku pozornie trudnych do etykietowania produktów, takich jak opakowania typu skin, banderolowanie jest idealnym rozwiązaniem w zakresie etykietowania. Nieregularne kontury nie stanowią żadnego problemu.

Osiąganie celów dzięki zrównoważonym opakowaniom

Jeśli chcesz ograniczyć materiały opakowaniowe w przemyśle mięsnym, Bandall może pomóc na wielu frontach. To często się już zaczyna na początku łańcucha dostaw gdzie partie z opakowaniem na mięso – często połączone w pakiety – są przygotowywane do dalszej dystrybucji. Dzięki naszym w pełni zautomatyzowanym maszynom układającym w stosy oraz łączącym w pakiety, możesz być pewny osiągnięcia ciasnego połączenia pakietów z wykorzystaniem niewielkiej ilości materiału. Zadrukowana wcześniej banderola zapewnia odpowiedni branding. Dodatkowa drukarka zajmie się każdą dodatkową informacją, taką jak kody kreskowe oraz informacja o partii.

Twoje Korzyści

  • Bardzo szybki oraz wydajny proces pakowania
  • Zrównoważone pakowanie z minimalna ilością materiału
  • Najlepsze rozwiązanie etykietowania do opakowań typu skin
  • Nadrukowana wcześniej banderola oferuje możliwości marketingowe
  • Długa żywotność dzięki niezawodnej technologii
  • Niski koszt opakowania dzięki bardzo cienkiej banderoli (unikatowa na rynku grubość 35 mikronów)
  • Idealny do etykietowania, etykietowania bez podkładu, opakowań promocyjnych, opakowań gotowych na półkę i przeznaczonych do sprzedaży detalicznej.

Również interesujące:

Etykietowanie opakowań typu skin

Print & Band

Opakowania gotowe na półkę

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw dane kontaktowe, a skontaktujemy się z tobą!