Bandall
Continue

Piekarnie

Łączenie w pakiety oraz banderolowanie chleba oraz ciasta

Banderolowanie to świetne narzędzie do pokazania rzemieślniczego aspektu zawodu piekarza. Opakowanie na bochenek chleba, ciasto albo krakers nabiera indywidualnego wyglądu z dobrze zaprojektowaną banderolą. Ten sposób pakowania zwiększy sprzedaż. Banderola może zostać również nałożona bezpośrednio na bochenek dzięki opcjonalnemu laminatowi spożywczemu. Co więcej banderola może zostać zadrukowana z obu stron. Oferuje to dodatkową możliwość do opowiedzenia historii o piekarni. Na przykład opis przepisu rzemieślniczego.

Banderolowanie jako etykieta i plomba

Aby wydłużyć świeżość oraz czas przydatności do spożycia, wiele ciast jest pakowanych w opakowania pierwotne z tworzyw sztucznych. Przykładami mogą być opakowania typu flow pack, blistry, opakowania zaciskowe. Banderola tego samego rodzaju materiału może stanowić wykończenie jako etykieta. W szczególności jeśli chodzi o skuteczny marketing. Banderola często również służy jako plomba, dzięki czemu opakowanie pozostaje szczelnie zamknięte.

Nadruk istotnych informacji

W branży piekarniczej nie jest niczym niezwykłym, że zmieniają się nazwy składników lub produktów. Niekoniecznie oznacza to, że musisz wyrzucić przestarzałe etykiety. Dzięki opcjonalnej drukarce, możesz drukować różne informacje podczas banderolowania. W ten sposób osiągniesz maksymalną elastyczność ponieważ łatwo jest zmienić lub dodać polecenia do drukowania. Następnie możesz po prostu kontynuować banderolowanie bez utraty materiału. Oznacza to również, że będzie potrzebne mniej materiału pakującego na magazynie.

Nadruk istotnych informacji

Twoje Korzyści

  • Bardzo szybki, wydajny oraz prosty proces
  • Zrównoważone oraz elastyczne pakowanie
  • Potwierdza twoją reputację rzemieślnika
  • Doskonałe do marketingu oraz plombowania
  • Niski koszt materiału dzięki bardzo cienkiej banderoli (unikatowa na rynku grubość 35 mikronów)
  • Idealne do opakowań na promocje, opakowań gotowych na półkę oraz gotowych do sprzedaży detalicznej.

Zobacz produkty z rynku:

Bandall employees at work

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw dane kontaktowe, a skontaktujemy się z tobą!

Lub