Select a region
Bandall Global
Local
Canada
  • bandall.ca
  • EN
  • |
  • FR
United States
España
Portugal
Deutschland
Polska

W pełni zautomatyzowane banderolowanie

W pełni automatyczne maszyny do banderolowania firmy Bandall zostały zaprojektowane do dużych nakładów produkcyjnych oraz wyższych prędkości w zautomatyzowanych procesach. W zależności od specyfikacji twojego produktu oraz sposobu, w który produkt musi być pokierowany na łuk banderolujący, Bandall oferuje cztery podstawowe modele, a każdy z nich może być rozwijany dalej jako urządzenie specjalne, maszyna wielogłowicowa oraz inne w pełni automatyczne dostosowane do potrzeb konfiguracje.

Seria TXL Bandall

Produkt jest transportowany za pomocą dwóch zespołów pasów, które trzymają go od góry i od dołu w celu osiągnięcia większej wydajności i większej precyzji zatrzymania.


Seria TRL Bandall

Produkty transportowane są w sposób liniowy.


Seria TRC Bandall

Produkt jest obracany o 90 stopni przed wejściem w okno banderolujące.


Seria TRB Bandall

Transporter wprowadzający I wyprowadzający są w jednej linii wraz z niezależynymi transporterami wewnątrz maszyny.


W pełni zautomatyzowane i dostosowane do potrzeb

Tworzymy twoją w pełni automatyczną maszynę banderolującą na podstawie standardowej maszyny, w oparciu o różne znormalizowane rozmiary oraz moduły. Następnie maszyny można dalej dostosowywać, w zależności od sposobu, w który twój produkt ma być prowadzony przez proces banderolowania.

Dokładne podawanie, przepuszczanie i odbieranie

Funkcjonalne (napędzane serwo) popychacze zapewniają idealne pozycjonowanie względem łuku banderolującego. Dodatkowo są dostępne różne opcje dostarczania oraz odbierania, takie jak napędzane przenośniki rolkowe, przenośniki taśmowe do żywności itp.

Od standardowych po specjalne

Możesz rozbudować każdą maszynę banderolującą Bandall dzięki szerokiemu wyborowi opcji, takich jak drukarki, maszyny do układania w stosy, prasy, itp. Decyzja jest podejmowana na podstawie twojego produktu i specyfikacji procesu i może ostatecznie prowadzić do różnych niestandardowych rozwiązań. Istnieje również prawdopodobieństwo, że prędkość, z którą twoje produkty kończą proces produkcji jest powodem, aby zaoferować wersję wielogłowicową. W ten sposób, można osiągnąć nawet większe prędkości produkcji.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw dane kontaktowe, a skontaktujemy się z tobą!