Bandall
Continue

Opakowania plombowane

Jeśli chcesz być pewny, że Twoje opakowanie jest dobrze zamknięte, banderola może służyć jako plomba. Pokrywa pozostaje zamknięta dzięki banderoli, która owija się 360 stopni wokół twojego produktu. Pojemniki z pokrywkami, opakowanie zaciskowe, albo pudełka pozostają zamknięte do momentu aż dotrą do miejsca docelowego. Zapobiega to przypadkowemu otwarciu opakowania. Co więcej to zastosowanie zapobiega powstawaniu odpadów podczas procesu logistycznego.

Plomba z wieloma funkcjami

Możliwe jest również zapieczętowanie zadrukowaną taśmą lub nadrukiem nanoszonym podczas procesu banderolowania. Zwiększa to objętość uszczelnienia, jest dwa razy więcej miejsca do umieszczenia informacji. Banderola służy jako uszczelnienie, etykieta oraz jako oznaczenie firmowe. Dzięki optymalnej technologii pozycjonowania, informacja na banderoli jest zawsze pokazywana w dobrym miejscu. To samo dotyczy różnych nadruków, takich jak kod QR oraz kody kreskowe.

Uszczelnienie opakowania E-commerce

Uszczelnianie banderolą nabiera coraz większego znaczenia w branży e-commerce. Na przykład pakowanie plombowane pudełek typu letterbox. Dzięki banderoli zawiniętej wokół opakowania, odbiorca może być pewny, że opakowanie nie zostało otwarte. Dotyczy to kilku sytuacji w świecie e-commerce. Na przykład zamykane opakowania na buty, opakowania na jedzenie albo pudełka z częściami zamiennymi.

Bandall employees at work

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw dane kontaktowe, a skontaktujemy się z tobą!

Lub