Bandall
Continue

ECO.BANDING®

Co roku rządy krajowe wprowadzają przepisy, których celem jest dostosowanie się do nowych celów zrównoważonego rozwoju. Firma Bandall stoi na pierwszej linii frontu, pomagając innym przedsiębiorstwom w przestrzeganiu tych przepisów, a także wspierając je w osiąganiu ich własnych celów zrównoważonego rozwoju. Francja jest obecnie liderem w dziedzinie wprowadzania zakazów dotyczących opakowań plastikowych dla owoców i warzyw, więc należy spodziewać się, że więcej krajów podąży za jej przykładem. Na przykład Hiszpania już planuje to zrobić w 2023 roku.

ECO.BANDING® zgodny z europejskimi wytycznymi

ECO.BANDING® umożliwia pakowanie owoców i warzyw przy użyciu banderol zgodnie ze wszystkimi wytycznymi dotyczącymi pakowania. Dzięki certyfikacji FSC mają Państwo pewność, że ECOBANDING® wyprodukowano przy użyciu zrównoważonych materiałów pochodzących z recyklingu. Banderola składa się w 98% z papieru i ECO.SEAL®, który spełnia unijny zakaz dotyczący opakowań jednorazowych i plastikowych. ECO.SEAL® zapewnia odpowiednie dopasowanie banderoli.

Korzyści dla Państwa

  • Zgodność z wytycznymi Unii Europejskiej (Dyrektywa UE 2019/904)
  • Możliwość 100% recyklingu
  • Opakowanie bezpieczne dla żywności (BRC klasy AA)
  • Oszczędność energii dzięki niższym temperaturom przetwarzania
  • Certyfikat FSC
  • Elastyczne opakowanie

ECO.BANDING® można po prostu przekazać do recyklingu!

Branding by Banding model

Banderolowanie

Firma Bandall oferuje wiele różnych maszyn banderolujących, które zapewniają szeroką gamę zastosowań. Dzięki maszynom banderolującym firmy Bandall mogą Państwo zmniejszyć ilość materiałów opakowaniowych w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami na potrzeby pakowania.

ECO.BANDING® oferujemy we współpracy z firmą Specialist Printer Max. Aarts. Zachęcamy Państwa do kontaktu, jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat ECO.BANDING® lub innych produktów z naszej oferty!

Porozmawiaj z Bandall

Najlepsze rozwiązania powstają zawsze w porozumieniu z klientem. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Lub

Bandall employees at work