Bandall
Continue

ECO.BANDING®

Co roku rządy krajowe wprowadzają przepisy, których celem jest dostosowanie się do nowych celów zrównoważonego rozwoju. Firma Bandall stoi na pierwszej linii frontu, pomagając innym przedsiębiorstwom w przestrzeganiu tych przepisów, a także wspierając je w osiąganiu ich własnych celów zrównoważonego rozwoju. Francja jest obecnie liderem w dziedzinie wprowadzania zakazów dotyczących opakowań plastikowych dla owoców i warzyw, więc należy spodziewać się, że więcej krajów podąży za jej przykładem. Na przykład Hiszpania już planuje to zrobić w 2023 roku.

ECO.BANDING® zgodny z europejskimi wytycznymi

ECO.BANDING® umożliwia pakowanie owoców i warzyw przy użyciu banderol zgodnie ze wszystkimi wytycznymi dotyczącymi pakowania. Dzięki certyfikacji FSC mają Państwo pewność, że ECOBANDING® wyprodukowano przy użyciu zrównoważonych materiałów pochodzących z recyklingu. Banderola składa się w 98% z papieru i ECO.SEAL®, który spełnia unijny zakaz dotyczący opakowań jednorazowych i plastikowych. ECO.SEAL® zapewnia odpowiednie dopasowanie banderoli.

Korzyści dla Państwa

  • Zgodność z wytycznymi Unii Europejskiej (Dyrektywa UE 2019/904)
  • Możliwość 100% recyklingu
  • Opakowanie bezpieczne dla żywności (BRC klasy AA)
  • Oszczędność energii dzięki niższym temperaturom przetwarzania
  • Certyfikat FSC
  • Elastyczne opakowanie

ECO.BANDING® można po prostu przekazać do recyklingu!

Banderolowanie

Firma Bandall oferuje wiele różnych maszyn banderolujących, które zapewniają szeroką gamę zastosowań. Dzięki maszynom banderolującym firmy Bandall mogą Państwo zmniejszyć ilość materiałów opakowaniowych w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami na potrzeby pakowania.

ECO.BANDING® oferujemy we współpracy z firmą Specialist Printer Max. Aarts. Zachęcamy Państwa do kontaktu, jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat ECO.BANDING® lub innych produktów z naszej oferty!

Porozmawiaj z Bandall

Najlepsze rozwiązania powstają zawsze w porozumieniu z klientem. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Lub