Bandall
Continue

Interpack

  • Targi
  • 04 - 10 maj 2023
  • Düsseldorf, Niemcy
  • Hall 5 Stand C42

Znajdź nas na Interpack!

Banderolowanie dla zrównoważonego rozwoju

Targi Interpack odbędą się w Düsseldorfie w Niemczech w dniach 4-10 maja! Nasze innowacyjne i zrównoważone rozwiązania z dziedziny banderolowania będziemy prezentować w hali 5 na stoisku C42. Kup bilety tutaj!

Niezależnie od tego, czy chcesz zautomatyzować swoją linię pakowania za pomocą szybkiej, w pełni automatycznej banderolownicy, potrzebujesz sprawnie i wydajnie łączyć produkty w pakiety czy może interesuje Cię elastyczność banderolownic Bandall, możemy Ci pomóc!

Bandall at the Interpack

Banderolowanie dla wydajności

Banderolowanie to szeroko stosowane, zrównoważone rozwiązanie z zakresu pakowania. Dzięki takim opcjom, jak chociażby Print & Band możesz uzyskać większą wydajność w porównaniu z alternatywnymi rozwiązaniami z dziedziny pakowania i etykietowania.

Banderolowanie Bandall pozwoli Ci zmieniać materiały, gdy tylko potrzebujesz, co oznacza, że możesz wykorzystywać najnowsze z nich, stosując się przy tym do wszystkich lokalnych przepisów z dziedziny pakowania.

Ograniczenie zużycia materiałów

Wieloletnie doświadczenie na najróżniejszych rynkach pozwoliło nam pomóc klientom w znacznym zredukowaniu ilości zużywanych materiałów opakowaniowych oraz w zwiększeniu przyjazności dla środowiska. Przyjrzyj się kilku spośród naszych licznych przykładów!

Zmniejszenie o 92.4%

Sektor prania

Zmniejszenie o 85.7%

Sektor spożywczy

Zmniejszenie o 74.7%

Sektor EPS

Spotkaj się z nami!

Jesteśmy firmą rodzinną specjalizującą się w zrównoważonych rozwiązaniach z dziedziny łączenia w pakiety i banderolowania od roku 1990. Oferujemy szeroki wybór rozwiązań z zakresu pakowania dla całej branży pakowania, które pozwalają ograniczyć ilość materiałów opakowaniowych, odpadów oraz zużywanych tworzyw sztucznych, zwiększając równocześnie przyjazność dla środowiska i wydajność. Spotkaj się z nami w hali 5 na stoisku C42!

Sneak preview

Zarezerwuj wejściówkę!

Chcesz mieć pewność, że wejdziesz na targi, by móc spotkać się z nami na naszym stoisku? Zarezerwuj wejściówkę już teraz!